אדריכל לדירה חדשה | הפורום לרכישת נדל"ן

אדריכל לדירה חדשה

 
כשאנחנו רוצים לרכוש דירה חדשה, עומדות בפנינו שתי אופציות, הראשונה לקבל אותה כמו שהיא, כפי שהקבלן מציע לנו אותה, עם מפרט קבוע וכן עם תכנון של אדריכל מטעמו. האופציה השנייה יכולה להיות יותר יקר אך בהחלט יותר משתלמת היא לשכור אדריכל לדירה חדשה מטעמנו.

בדרך כלל, כמו שאנחנו יכולים לראות בבנייני מגורים חדשים בשכונות רבות, תכנון וכן עיצוב דירה חדשה נעשה בצורה דומה, כלומר מרבית הדירות מעוצבות באותו אופן. הסיבה לכך היא פשוט, הקבלן לא יכול לעצב כל דירה על פי צרכי הלקוחות. הוא מציג להם תכנון ומפרט מסוים, קבוע, כשבמקרים מסוימים הוא מציע להם אפשרויות בחירה.

מה שהלקוחות יכולים לעשות זה להזמין אדריכל לדירה חדשה מטעמם ואז להיות אחראים בעצמם על עיצוב דירה מקבלן. בצורה כזו הם מעצבים אותה, לפחות בכל הקשור למבנה ולעיצוב הפנימי של הדירה, על פי רצונם. כמובן שהתכנון והעיצוב מתבצעים על פי תנאים מסוימים, שכן יש קירות ומערכות אשר לא ניתן לעשות בפועל ואנחנו צריכים לקבל אותם כמו שהם.

חשוב לציין נקודה נוספת, עיצוב דירה חדשה, הוא הרבה יותר פשוט במובנים מסוימים מעיצוב דירה ישנה, מאחר ויש אפשרות ליצור את תוכנית המבנה מאפס. אף על פי שיש דברים שלא ניתן לשנות. זה נכון גם לגבי בניית מבנה מגורים פרטי, הרי שאז תהליך העיצוב נעשה על בסיס לוח חלק, זאת להבדיל מעיצוב מבנה מגורים ישן, אשר יש צורך להרוס ולבנות אותו בשביל להתאים לצרכים שונים.

אדריכל לדירה חדשה יכול להציג בפנינו תוכנית לתכנון המבנה אשר יתאים לצרכים שלנו, על פי השטח שעומד לרשותנו, על פי מספר הדיירים במבנה וכן על פי פרמטרים נוספים. עלינו להחליט כמובן, כיצד אנחנו רוצים לעצב ולתכנן את המקום, בהנחה שאנחנו לא מתכוונים לשנות את העיצוב למשך תקופה ארוכה. רק כך נוכל לבצע את התכנון בצורה אפקטיבית אשר תאפשר לנו להשתמש בנכס כפי שאנחנו מעוניינים.

יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio

נקודה חשובה!
 
אנחנו יכולים להיעזר באדריכל לדירה חדשה גם בשביל להשגיח ולבקר את העבודה של הקבלן ותהליך התכנון והעיצוב שלו. לשם כך, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, הפורום לרכישת נדל"ן ייתן לכם את כל הכלים הנדרשים בנשוא. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, בטלפון או דרך האתר, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ובהקדם. 
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799