איך לקנות דירה | הפורום לרכישת נדל"ן

איך לקנות דירה

כמה פעמים בחיים אנחנו קונים דירה? פעם אחת? פעמיים? בהנחה ואנחנו לא אנשי עסקים ואין לנו ואנחנו לא קונים דירות להשקעה, סביר להניח שאנחנו נקנה דירה מקסימום פעמיים. פעם אחת כשזוג צעיר שעוזב את הדירה השכורה או בית הוריו לדירה משלו, ועם יתמזל מזלנו, הרי שנקנה דירה עוד פעם אחת, כשיהיו לנו ילדים ונצטרך בית גדול יותר.

מאחר ואנחנו לא עושים את זה בתדירות גבוהה, וכן מאחר ואנחנו אמורים להשקיע בתהליך קניית דירה כסף רב, לא פעם את רוב החסכונות שלנו פלוס נטילת משכנתא שתלווה אותנו שנים רבות, הרי שאנחנו צריך ללמוד איך לקנות דירה בצורה חכמה.

כשאנחנו מחליטים להתחיל בתהליך קניית דירה, עלינו להבין שמדובר בתהליך ולא במשהו שמתחיל ונגמר תוך זמן קצר.
יש אנשים שאצלם התהליך יכול לקחת שבועות ולמעלה מזה.

ראשית, עלינו להסתכל מה קורה בשוק, באיזה מצב הוא נמצא. לשם כך עלינו להתעניין, לקרוא ולשמוע חדשות וכן להיעזר באנשי מקצוע. למה זה חשוב? מכמה סיבות, יכול להיות שהשוק נמצא במגמה של עלייה מחירים ועדיף לנו לחכות שיתקרר קצת והמחירים ירדו, יכול להיות שנכנסו חוקים חדשים שמקשים על רכישת דירות חדשות, ייתכן והריביות בשוק עלו וזה ישפיע על המשכנתא שניטול ועוד. ככל שנכיר יותר את השוק כך נוכל לבצע רכישה בתנאים טובים יותר.

שנית, עלינו להבין שתהליך קניית דירה הוא תהליך של עבודת רגליים. אנחנו צריכים להסתכל על הדירה שאנחנו רוצים לקנות, להכיר את האזור בו היא מצויה. לשם כך עלינו לקבוע היכן אנחנו מעוניינים לקנות דירה, באיזה ישוב, באיזו שכונה.

שלוש, אחרי שמצאנו דירה ולמדנו שזה הזמן לקנות אותה, הגיע הדבר הקשה באמת, לנהל מו"מ עם המוכרים, להתמקח על המחיר, על סעיפי החוזה, ובסיכומו של דבר גם לבקש משכנתא על הדירה. כל אלה דברים שלוקחים זמן ומחייבים אותנו להיעזר באנשי מקצוע שידעו לעשות את זה טוב מאיתנו.

לסיום, אם אתם מחפשים אנשי מקצוע שיעזרו לכם לקנות דירה, זה הזמן לפנות אלינו, הפורום לרכישת נדל"ן. אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים לצורך רכישת דירה בצורה חכמה. ניתן לפנות אלינו בטלפון ונקבע איתכם פגישה בהקדם. 
 

יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio

נקודה חשובה!
 
כאמור, אם אנחנו קונים דירה, עלינו בחשבון שהתהליך שלפני הוא ארוך, קשה אך ככל שנעשה אותו בצורה מקצועית יותר, כך הרכישה תהיה חכמה יותר.
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799