בדיקת דירה חדשה | הפורום לרכישת נדל"ן

בדיקת דירה חדשה


אחד הרגעים המרגשים בחיינו הוא הרגע בו אנחנו מקבלים דירה חדשה מקבלן. הרגע בו אנחנו מקבלים את המפתח, כשבניית הדירה מגיעה לסיומה ואנחנו יכולים להתחיל ולעצב אותה כרצוננו, להכניס ריהוט ולעבור להתגורר בה. על הרגע הזה חלמנו ועבורו עבדנו שנים רבות.
אך לפני הרגע של מסירת דירה מקבלן, רצוי מאוד שנעשה עוד דבר אחד קטן, בין השלב בו הקבלן מסיים את עבודתו לבין הרגע בו אנחנו נכנסים לדירה בפועל והדבר הזה היא בדיקת דירה חדשה.

תהליך בדיקת דירה חדשה מקבלן הוא לא דבר חדש אך הוא צובר תאוצה עם השנים, הן בזכות העובדה שחברות רבות לבדיקות דירות החלו להופיע בשוק הישראלי וכן, לצערנו, בגלל העובדה הפשוטה שלא פעם אנשים שרכשו דירות מקבלן קיבלו נכסים לא גמורים, עם ליקוי בנייה ותשתית, נכסים שהיה צורך לבצע בהם שינויים רבים אחרי גמר הבנייה ולא פעם הליקויים התגלו אחרי שהם עברו להתגורר בדירה, מה שכמובן השפיע על איכות חייהם.

בדיקת דירה חדשה מקבלן, מתבצעת במספר רבדים. לפני שנסביר מה וכיצד, חשוב לומר, מומלץ להכניס לתוך החוזה עם הקבלן דרישה שהתשלומים על הנכס לא יושלמו כל עוד לא תתבצע בדיקה שכזו מטעמכם ותתקבל התוצאה הסופית שלה, שאכן תאשר שהמבנה ללא שום ליקוי.

כאמור בדיקת דירה חדשה כוללת מספר רבדים,
רובד ראשון,
בדיקת מערכות חשמל ואינסטלציה. מעבר לבדיקה הכללית של המערכות, הרי שנבדקת השאלה האם יש מקומות חשופים שעלולים לסכן את יושבי הבית, האם התבצע שימוש בחומרים איכותיים באופן מלא, האם ייתכן חשש סביר שהמערכות יקרסו תוך זמן קצר ועוד.

רובד שני, מתבצעת בדיקה של איטום המבנה, מהגג ועד המרתף, תקרה, רצפה, חלונות ודלתות. הרעיון הוא לוודא שאין שום מקום פתוח ואין שום חשש לכניסת מים מבחוץ.

רובד שלישי, בדיקת גימור המבנה, החל מצבע, שקעים, חלונות, דלתות, הרעיון הוא לוודא שהכל מותקן כנדרש ללא שום תקלות, שברים או חלפים לא תקינים.

רובד רביעי הוא לוודא את תכנון המבנה, האם אכן הוא נבנה על פי התוכנית שנקבעה בין הצדדים. האם הקבלן השתמש במפרט שהוא ציין בפני הרוכש בעת חתימת החוזה, האם התבצעו שינויים מבלי ליידע את הרוכש ועוד.
 

יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio

נקודה חשובה!
 
אם אתם מעוניינים לעבור בדיקת דירה חדשה, זה הזמן ליצור איתנו קשר. הפורום לרכישת נדל"ן מזמין אתכם לקבל הצעת מחיר לבדיקת דירה חדשה מקבלן מצוות מקצועי ואיכותי. פנו אלינו עוד היום. 
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799