בדיקת דירה מקבלן | הפורום לרכישת נדל"ן

בדיקת דירה מקבלן

לא פעם אנחנו יכולים לשמוע ולקרוא בתקשורת על מקרים בהם, אנשים רכשו דירות חדשות מקבלן וכבר כשנכנסו אליהן, הם הגיעו ליקוי בנייה קשים, לעיתים עד כדי כך שהם לא יוכלו להשתמש בדירה, בין בגלל שהליקויים סיכנו אותם ובין אם הם פגעו באיכות החיים שלהם.

כל זה היה יכול להימנע אילו היו מזמינים שירות בדיקת דירה מקבלן. שירות זה ניתן על ידי חברות מקצועיות, חיצוניות, אשר בודקות על פי בקשת הלקוח את הנכס שהם רכשו. במהלך הבדיקה החברה יכולה לאבחן ליקוי בנייה שונים, במידה וקיימים, ולהעיר הערות לגבי שימוש בחומרים, תכנון הדירה ואלמנטים אחרים שיכולים להשפיע על איכות חייהם של הרוכשים.

לפני שנסביר לעומק מה זאת בדיקת דירה מקבלן, חשוב להבהיר, חברות חיצוניות יכולות לבצע גם תכנון דירה מקבלן. כלומר הן יכולות לבדוק האם המבנה תוכנן בצורה נכונה, על פי התוכניות, על פי מה שסוכם עם הלקוח וכן האם מדובר בתכנון שעונה על הצרכים. עם זאת, מומלץ להזמין שירות תכנון דירה מקבלן כבר בשלב הראשוני של הבנייה, כך יהיה ניתן לבצע את השינויים בתוכניות מבלי להיכנס לשיפוצים ושינויים אחרי שבניית המבנה הגיעה לסיום.

לשם כך ניתן להיעזר במומחים בתחום של עיצוב פנים דירות, שידעו לבצע את ההתאמות בתכנון ובשלבים מאוחרים יותר בעיצוב הדירה על פי הצרכים והרצונות של הרוכש.

בדיקת דירה מקבלן מתבצעת, כאמור, בסיום תהליך הבנייה. במהלך הבדיקה, צוות החברה יבדוק את מערכות החשמל, אינסטלציה, הוא יבדוק האם נשארו אזורים חשופים, דבר שעלול להיות מאוד מסוכן בבוא הזמן, כמו כן הצוות יבדוק האם הנכס אטום כנדרש, בגג, מקלט, מרתף ובפתחים אחרים בבית. במידה ויידרש, הרי שהחברה תערוך בדיקה לגבי האישורים הנדרשים לאכלוס הנכס, האם הם קיימים ומאפשרים שימוש בו, כמו כן, החברה תבדוק את החומרים בהם השתמשו במהלך הבנייה בשביל לעמוד על טיבם.

אם אתם מעוניינים לערוך בדיקת דירה מקבלן או תכנון דירה מקבלן, זה הזמן ליצור איתנו קשר. הפורום לרכישת נדל"ן מתמחה בביצוע עבודות אלו. אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון ואנחנו נתאם איתכם פגישה בהקדם. 

יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio

נקודה חשובה!
 
רצוי לציין, ניתן לבצע לא רק בדיקת דירה מקבלן אלא גם בדיקת דירה יד שנייה במידת הצורך. הצוות שעורך את הבדיקה יבחן את המבנה על פי פרמטרים דומים וכן יבדוק מי עומד מאחורי הנכס ומה זכויותיו עליו.
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799