בדק בית לדירת יד שנייה | הפורום לרכישת נדל"ן

בדק בית לדירת יד שנייה

רכישת דירה יד 2 היא תמיד סוג של הימור, מצד אחד, להבדיל מרכישת דירה מקבלן אנחנו מקבלים דירה בנויה עם תאריך ברור ומוסכם לכניסה, ללא עיכובים ושינויים אלא במקרים קיצוניים, לעומת זאת, מצד שני, אנחנו לא בהכרח יודעים מה מצב הדירה מלבד מה שאנחנו רואים בעיניים.

כידוע כשאנחנו קונים דירה יד 2, אנחנו צריכים לדעת עליה יותר מרק מה שאנחנו רואים בעיניים. לשם כך בדיוק נדרש להזמין שירות בדק בית לדירת יד שנייה.

שירות זה ניתן לנו על ידי אנשי מקצוע אשר מתמחים בבדיקת נכסים מהיבטים שונים, כשמטרתם היא לגלות האם יש ליקויים בדירה, דברים שהעין לא יכולה לראות, בוודאי עין שאיננה מקצועית, מה שבסופו של דבר עלול להוביל לפגיעה מתמשכת באיכות חיינו כשנעבור ונתגורר בנכס.

בדק בית לדירת יד שנייה מתבצעת בשורה של נקודות. בשלב הראשון, נבדקות המערכות הפנימיות של הנכס, החל ממערכת חשמל, מים, גז, מיזוג אוויר.

הרעיון הוא לוודא שכל אחת מן המערכות תקינה ואין פרטים שעלולים לסכן את הנכס ואותנו. צריך לזכור נכס ישן גורר אחריו צנרת ישנה שעלולה להביא לסתימות ולנזק בקירות ובחלקים אחרים של המבנה.

בשלב השני, החברה תבדוק האם המבנה אטום כנדרש. הכוונה לאטום במובן הזה שאין שום חשש לרטיבות כזו או אחרת בשום חלק של המבנה. צריך לזכור, שלהבדיל ממבנה חדש, הרי שדירה ישנה מועדת יותר לסכנת רטיבות שכן ייתכן מאוד שאמצעי האיטום אינם חדשים ועל כן הם עלולים להישחק.
 

יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio

נקודה חשובה!
 
אם אתם מעוניינים לדעת עוד על בדק בית לדירת יד שנייה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. הפורום לרכישת נדל"ן, מתמחה בתהליכים של בדק בית עבור כל מי שמעוניין בקניית דירה יד 2, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון ואנחנו נקבע איתכם פגישה עוד היום. 
 
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799