יועץ משכנתאות מומלץ | הפורום לרכישת נדל"ן

יועץ משכנתאות מומלץ

רכישת דירה חדשה, בין אם מדובר בדירה מקבלן ובין אם מדובר בדירה יד שנייה, מחייבת אותנו לקחת משכנתא. הלוואה לצורך הרכישה. כידוע, את המשכנתא אנחנו לוקחים מהבנק על פי מצבנו הכלכלי מחד והתנאים שמציע לנו הבנק מאידך. אל המשכנתא אנחנו מצרפים הון עצמי שאנחנו מביאים מהבית.

בשביל לבצע קניית דירה בצורה מוצלחת, זה לא מספיק מצדנו רק לחפש נכס ולרצות לקנות אותו, אלא אנחנו זקוקים למעטפת מקצועית רחבה שתעזור לנו בנושא, בין היתר אנחנו זקוקים לעורך דין רכישת דירה אשר יבצע עבורנו גם בדיקה מקדימה של הנכס אותו אנחנו רוצים לקנות וכן של בעליו (מה הן הזכויות שלו על הנכס והאם הוא יכול למכור לנו אותו), כמו כן הוא יוכל לעזור עם חוזה קניית דירה, לעבור על הסעיפים השונים, לבחון מה הם התנאים לרכישת הדירה וכמובן לנהל עבורנו מו"מ, בשביל שנוכל להשלים את רכישת הדירה.

מלבד עורך דין רכישת דירה, אנחנו צריכים להשתמש גם בשירותיו של יועץ משכנתאות מומלץ. יועץ זה יוכל לעזור לנו לבחון את מסלולי המשכנתא השונים אשר הבנק מציע לנו, ולהציע לנו את המסלול הטוב ביותר עבורנו. הוא יעשה זאת על פי הנתונים הכספיים שנציג לנו, הון עצמי שעומד לרשותנו, תנאי השתכרות, וכן על ידי בחינה של הריביות במסלולים השונים.

מן הסתם, יועץ משכנתאות מומלץ ידע להסביר לנו את כל המושגים הנדרשים בנושא, וכן ידע לעזור לנו להבחין בין המסלולים השונים כך שנוכל למצוא את המסלול שיכול להתאים לנו. במידת הצורך הוא גם ידע לספק לנו מידע וכלים לצורך מחזור משכנתא (במידה ויש לנו משכנתא ואנחנו מעוניינים לשנות מסלול) או לקבלת משכנתא גישור, במידה ואנחנו לוקחים משכנתא ומתכוונים למכור את הנכס עבורו לקחנו אותה לצורך רכישת נכס אחר.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, אל הפורום לרכישת נדל"ן ולקבל מאיתנו את כל המידע הנדרש בתחום. אצלנו תוכלו ליהנות מיועץ משכנתאות מומלץ,  אדריכלים, שמאים וכן עורך דין רכישת דירה.

פנו אלינו עוד היום לפני שאתם עומדים לחתום על חוזה קניית דירה ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. 
 

יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio

נקודה חשובה!
 
כאמור המעטפת המקצועית תעזור לנו לבצע רכישת נכס בצורה נכונה, מבלי שתאלץ אותנו להתמודד עם כל התהליך לבדנו. עלינו לשכור אנשים מקצועיים, איכותיים אשר יוכלו לשרת אותנו במשך כל התהליך.
 
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799