יועץ משכנתא | הפורום לרכישת נדל"ן

יועץ משכנתא


לצד הגשמת החלום של רכישת בית חדש, אין ספק שתהליך הרכישה הוא לא פשוט. תהליך החיפוש אחר הבית המושלם עבורנו איננו פשוט, וגם לא התהליך הרכישה עצמו. בוודאי אם זה אומר שעלינו לעבור דרך הבנק ולבקש משכנתא, מה שמרביתנו נאלצים לעשות בשביל לקנות בית.

על מנת שהתהליך הזה יהיה פשוט, ויתרה מזו גם נכון, רצוי להשתמש בשירותיו של יועץ משכנתא. יועץ זה יוכל לעזור לנו לבחור את המסלול הנכון ביותר עבורנו, תוך בחינת מצבו הנוכחי וכן הסתכלות על טווח ארוך יותר.

ייעוץ משכנתא ניתן על ידי גורם מקצועי, רצוי שיהיה זה יועץ עצמאי, כלומר אדם נטול פניות ואינטרסים בנושא, אשר ידע לקחת את כל המידע שאנחנו מפיקים לנו (הכסף שעומד לרשותנו לרכישת דירה, תלושי משכורת, התחייבויות עתידיות, תוכניות חסכון, קופות גמל וקרנות פנסיה ועוד), אל מול התוכניות השונות אשר מוצעות לנו מהבנק שלנו או מבנקים אחרים, וכך לבנות עבורנו לוח של מסלולי משכנתא מומלצים. הלוח ייהנה מתוך בחינה של המצב כיום, כלומר כמה אנחנו מרוויחים, כמה אנחנו מוצאים, מה הם הריביות בשוק וכדומה, וכן המצב שצפוי להיות בעתיד, כולל מבחינת השכר שלנו, ועל פי זה ייקבע איזה מסלול הכי משתלם לנו לקחת.

ייעוץ משכנתא גם יכניס לתוך התחום, במטרה שנבין לאיזה עולם אנחנו נכנסים, על אילו נקודות עלינו להסתכל וכיצד עלינו לבחון את הדברים לאורך זמן.

ייתכן מאוד שבבוא היום, נחזור אל יועץ משכנתא בשביל לקבל ממנו המלצה האם לקחת משכנתא שנייה, למחזר את המשכנתא או כיצד ניתן לצמצם את העלויות שלה בדרכים שונות.

מלבד יועץ משכנתא, רצוי להיעזר בגורמים נוספים שיכולים לצמצם את עלויות העסקה, למשל שמאי בתים אשר יכול בעזרת עבודה מדוקדקת להוריד את מחיר ערך הדירה. זה לא מבטיח שאכן העלויות ירדו באופן שציפינו אך זה בהחלט יכול להבטיח שאנחנו נעשה ניסיון לצמצם עלויות.

אם נחבר את שתי הנקודות גם יחד, נוכל לזכות כאן באפשרות ייחודית של צמצום עלויות בעת שאנחנו רוכשים דירה חדשה.
 

יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio

נקודה חשובה!
 
אם אתם מעוניינים לעבוד עם יועץ משכנתא ועם שמאי בתים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. הצוות של הפורום לרכישת נדל"ן, ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לקבל את התנאים הטובים ביותר לרכישת נדל"ן. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון או במייל ואנחנו נשמח לקבוע אתכם תור בהקדם. 
 
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799