הפורום לרכישת נדל"ן - ייעוץ משפטי

ייעוץ משפטי


יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio
אם אתם מתכננים לרכוש דירה אתם זקוקים לשירותיו של עו"ד שמתמחה בנדל"ן ובדיני מקרקעין. הסיבה לכך טמונה בעובדה שרכישת דירה מצריכה תיאומים רבים וסכומי כסף גדולים. לכן, בתחום זה חשובה ביתר שאת המקצועיות .

אנחנו בפורום לרכישת נדל"ן בחרנו עו"ד חיצוניים שמתמחים בנדל"ן והנחשבים למובילים בתחומם. עו"ד אלו ילוו אתכם בכל שלבי עסקת הנדל"ן החל משלב המו"מ ועד העברת הבעלות. בנוסף, הם ייצגו אתכם מול הרשויות השונות (למשל רשויות המס) וידאגו לפתוח עבורכם חשבון נאמנות. כך אתם יכולים להיות בטוחים שכל דרישותיכם ימולאו על הצד הטוב ביותר.

כל אדם המעוניין לרכוש דירה או מקרקעין כלשהו מעוניין לעבור את תהליך הרכישה בקלות. ולא פחות חשוב – לוודא שלא יהיו הפתעות כלשהן בהמשך הדרך.

מכיוון שעסקת נדל"ן כרוכה בסכומי כסף גדולים ולעיתים אף בלקיחת משכנתא, בהלוואה או במכירה/שעבוד של נכס נדלנ"י אחר , יש צורך מהותי להבטיח את העסקה ואת שמירת הזכויות של הלקוח. לכן, אנשים מהישוב מן הסתם לא יידעו לעשות זאת בהצלחה כמו אדם בעל נסיון ומומחיות. בדיוק מהסיבה הזו אנחנו כוללים בחבילת השירותים שלנו שירותים משפטיים של עו"ד המתמחים בנדל"ן. 

תפקידו של עו"ד בעסקת נדל"ן הם רבים ומגוונים וכוללים פעולות רבות, למשל מלוי ושליחה של טפסים ובקשות לרשויות, למשל הרשות המקומית (למשל ענייני היטל השבחה ומיסי עירייה), רשויות המס (למשל לענייני מס רכישה ומס שבח) ועוד. רק עו"ד שמתמחה בנדל"ן יודע לעשות זאת בהצלחה כדי למנוע בעיות בהמשך.

למעשה, רק עו"ד נדל"ן יבטיח שלא תפספסו אף שלב בדרך ושלא תדלגו על שלבים. כמו כן, עו"ד נדל"ן יידע לעדכן אתכם לגבי הקלות ופטורים שונים שלהם אתם זכאים, הוא מנסח את חוזה הרכישה עבורכם או בודק את החוזה של הצד השני. 

לסיכום, מכיוון שעסקאות מקרקעין שונות הן מורכבות וסבוכות מבחינה משפטית יש להן היבטים רבים. בנוסף, עסקאות נדל"ן נחשבות לעסקאות הגדולות ביותר שאדם מבצע בחייו ולכן יש להתייעץ עם עו"ד.

נקודה חשובה!
 
עקב מורכבות התחום יש לפנות לעו"ד שמומחה בתחום זה כדי להבטיח שתקבלו ייעוץ אמין . בנוסף, עו"ד נדל"ן ילווה אתכם לכל אורך התהליך מבחינה מקצועית ויבטיח שני דברים במקביל : עסקה מוצלחת היום במחיר שפוי ושקט נפשי לשארית ימיכם ללא הפתעות לא נעימות. למעשה, ליווי מקצועי של עו"ד אמין יחסוך לכם כסף ויתן לכם שקט נפשי היום ובעתיד.
 
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799