מעצבי פנים דירות | הפורום לרכישת נדל"ן

מעצבי פנים דירות

היום, בניגוד לעבר, מרבית האנשים אשר רוכשים דירות חדשות או דירות יד שניה, שוכרים את שירותים של מעצבי פנים דירות על מנת שיעצבו את הדירות שלהם, כך שיתאימו לטעמם ולצרכים שלהם.

אם בעבר היינו בוחרים לעצב בעצמנו את הדירה שרכשנו, בעיקר מסיבות כלכליות, אך שהיום אנחנו מבינים שמעצבי דירות חוסכים לנו זמן ועלויות יקרות, שכן הם מאפשרים לנו ליהנות מעיצוב מותאם הן למבנה של הנכס, מספר הדיירים שמתגוררים בו וכן לצרכים שלהם לאורך זמן. זה נכון לגבי עיצוב דירות רגילות וכן לגבי עיצוב פנים בתי יקרה.

תהליך עבודתם של מעצבי דירות, מתחיל הרבה פעמים כבר בשלב רכישת המבנה או בשלביו הבנייה הראשוניים על ידי הקבלן.

אנחנו יכולים לתכנן את המבנה הפנימי, את החלוקה לחדרים ועל פיהם אנחנו יכולים להתחיל בתכנון רכישת הריהוט, בחירת אביזרים לחדרים (חלונות, דלתות, שיש, ארונות ועוד) וכן בחירת הצבעים, המרצפות ואלמנטים אחרים, אשר חלקם ישתלבו בתהליך הבנייה ואחרים יתווספו לאחר מכן.

כאן המקום לומר, ההחלטה לעבוד עם מעצב דירות מסוימת, יכולה להתקבל על ידנו על פי בחירה, אנחנו לא מחויבים לעבוד עם מעצבי דירות שהקבלן מספק לנו. הרבה פעמים בתהליך של עיצוב פנים בתי יוקרה, מעדיפים הרוכשים לעבוד עם מעצבי פנים דירות שהם שוכרים בעצמם, ולא דווקא עם כאלה שהקבלן מביא. לרוב אגב, עדיף לעבוד עם מעצבי פנים שאנחנו שוכרים בעצמנו, שכן אנחנו יכולים להחליט בעצמנו מי מתאים לנו ומי לא, יכולת הבחירה שלנו היא גבוהה יותר ובוודאי הרבה יותר מותאמת למה שאנחנו מחפשים.

אם גם אתם עומדים בפני רכישת בית חדש, בין אם זו דירת מגורים או בית יוקרה, אתם מוזמנים לשכור את שירותיהם של מעצבי דירות מובילים מטעמנו.  

אנחנו בפורום לרכישת נדל"ן נשמח לספק לכם אנשי מקצוע מובילים אשר עובדים בחברה שלנו. אנחנו מעסיקים אדריכלים, מעצבי פנים דירות וגורמים מקצועיים אחרים בתוך הנדל"ן והבנייה אשר ישמחו לעבוד איתכם. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נספק לכם את כל המידע הנדרש בתחום. 

יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio

נקודה חשובה!
 
עבודה עם מעצבי פנים דירות צריכה להתבצע בהתאם לטעם ולצרכים שלכם אך גם בהתאם להמלצות המעצבים, אלו יתקבלו בהתאם לידע המקצועי שלהם והיכרות שלהם עם המבנה ומה שניתן להפיק ממנו. מן הסתם, ככל שהמבנה גדול יותר, כך ניתן להפיק ממנו יותר, מצד שני, גם מבנה קטן ואינטימי ניתן להפיק ממנו לא מעט לצורך עיצוב פונקציונאלי.
 
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799