עורך דין לרכישת דירה | הפורום לרכישת נדל"ן

עורך דין לרכישת דירה

בכל עסקה לרכישת דירה, בין אם מדובר בדירת קבלן או דירה יד שנייה מגורם פרטי, יש להיעזר בעורך דין. אומנם, לא פעם שכירת שירותיו של עורך דין לרכישת דירה יכולה לייקר את העסקה שכן יש לשלם לו שכר טרחה, עמלת עורך דין על ביצוע העסקה, אך בשורה התחתונה, העסקת עורך דין יכולה רק לעזור מאחר והיא פותרת בעיות שעלולות לצוץ במהלך העסקה.

עורך דין לרכישת דירה, משרת אותנו בשורה של נקודות. ראשית, הוא מבצע עבורנו בדיקה מקדימה אודות המוכר, כך למשל, אם אנחנו רוכשים דירת קבלן או דירה מגורם אחר, עורך דין מקצועי ידע לבצע את הבדיקה אודות זכויותיו על הנכס, אודות עמידותו הכלכלית (במקרה ומדובר בקבלן), הוא ידע לתת לנו את המידע, האם מדובר באדם ישר ואמין שניתן לבצע איתו עסקה, שהיא מסובכת ויש בה סכומי כסף לא קטנים.

עורך דין לרכישת דירה גם מבצע את כל הבדיקות הנדרשות אודות הנכס, למשל על שם מי הוא רשום, האם יש עליו עיקולים, מה ניתן לעשות איתו אחרי הרכישה, אילו תוכניות פיתוח קיימות באזור ועוד. זה הכרחי גם כשמדובר בדירת קבלן אשר ייתכן ותוכניות הפיתוח באזור יורידו את ערכה או לחילופין, אם יש על החברה עיקולים שונים שעלולים להשפיע על המשך תפקודה.

בהמשך עורך דין לרכישת דירה גם יהיה אחראי על הסכם הרכישה, הוא יעבור על ההסכם ועל התנאים אשר מוצגים בו, הוא ידע לבצע את ההתאמות הנדרשות כך שנוכל להחליט האם נוכל לעמוד בו, האם הוא מתאים לסיכומים הראשונים, במקרים רבים עורך דין זה גם ינהל מהצד שלנו את המו"מ לרכישת הדירה.

הרבה פעמים כשאנשים רוכשים דירת קבלן, הם נוטים לחשוב, שאם מדובר בחברה גדולה אז הסיכוי שניפגע מההסכם עליו אנחנו אמורים לחתום, הוא נמוך. זה לא מדויק, הסיכוי הוא דומה למצב בו אנחנו רוכשים דירה יד שנייה, לעיתים אפילו מדובר על סיכון גבוה יותר, מאחר וחברות בניה עלולות להימצא במצב כלכלי בעייתי, מה שעלול להוביל להפסקת פעילותן עוד לפני שהן סיימו את בניית הנכס מה שעלול לגרום למצב, שאנחנו נישאר בלי הכסף ששילמנו על הנכס ובלי הנכס.

יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio

נקודה חשובה!
 
הפורום לרכישת נדל"ן מציע לכם אפשרות ליהנות משירותיו של עורך דין לרכישת דירה, עם אפשרות לשלם עמלת עורך דין קניית דירה סבירה. אצלנו תוכלו לקבל עזרה וייעוץ של אנשי מקצוע ברכישת דירת קבלן או דירה יד שנייה. 
 
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799