עורך דין תכנון ובניה | הפורום לרכישת נדל"ן

עורך דין תכנון ובניה

אחד התחומים המסובכים ביותר בעולם המשפט, הוא ללא ספק התחום של תכנון ובניה. כמעט כל אחד מאיתנו מכיר את זה. כשאנחנו רוצים לבנות מבנה או תוספת בנייה, אנחנו נדרשים להתמודד עם בירוקרטיה אינסופית, אנחנו צריכים לקבל אישורים והיתרים, רבות כבר דובר עד כמה נושא זה יכול להיות בעייתי, בזבזני ולמנוע מאנשים לעשות את רצונם.

זו הסיבה שאנחנו נבקש להשתמש בשירותיו של עורך דין תכנון ובניה. עו"ד זה אשר מתמחה בכל הנושא של דיני מקרקעין ובנייה, ידע לעמוד עבורנו מול הרשויות השונות, רשויות התכנון, רשויות מקומיות ועוד, לקבל את כל האישורים וההיתרים הנדרשים, בין אם מדובר בבנייה מאפס ובין אם מדובר בתוספות בניין למבנה קיים.

עורך דין תכנון ובניה משתייך לתחום משפטי שמתעסק בנדל"ן ובמקרקעין, אליהם נפנה במקרים שונים, כך בין היתר נפנה אליהם כשנרצה לעבוד עמהם על חוזה קניית דירה מקבלן או חוזה דירה יד שנייה. הם ידעו לבדוק מה מצבו של הנכס מבחינת הרשויות, האם הסעיפים והתנאים שמצויים בחוזה אכן מטיבים עמנו וכן הם ידעו לבדוק האם אכן הנכס נרשם בטאבו על שמנו, כנדרש.

חשוב לזכור, בכל מקרה בו אנחנו מתכננים לבנות תוספת בנייה או שהקבלן עושה זאת עבורנו בדירה חדשה או לחילופין, אנחנו רוכשים נכס שיש בו תוספות בניין, הרי שהדברים האלה חייבים להיות מוכרים וחוקיים, אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב, בו הרשויות מגדירות את המבנה או חלקו, כמבנה לא חוקי, מה שעלול להביא בסופו של דבר להרס המבנה או את החלק הלא חוקי שבו. בסיטואציה כזו לא נוכל לעשות הרבה.

לסיום, אם אצלנו בפורום לרכישת נדל"ן תוכלו ליהנות משירותיהם של עורך דין דיני מקרקעין ועורך דין תכנון ובניה, תוכלו ליהנות ממידע רב בנושא וכמובן מאנשי המקצועי המובילים בתחום. תפנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לקבוע איתכם פגישה, במהלכה נעזור לכם להתמודד עם כל בעיה שעומדת מולכם. 

יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio

נקודה חשובה!
 
אם נשתמש בשירותיו של עורך דין תכנון ובניה, נוכל לדעת מראש האם הדברים שאנחנו עושים או הנכס שאנחנו מעוניינים לקנות אכן עומד בכל החוקים והתקנות בנושא. כך לא נמצא את עצמנו בסיטואציה בעייתית. חשוב לציין, מעטים המקרים אם בכלל שהרשויות מוכנות לקבל הסכמה רטרואקטיבית, בוודאי שהן לא מוכנות לקבל זאת ללא תשלום קנס משמעותי.
 
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799