עו"ד מקרקעין | הפורום לרכישת נדל"ן

עו"ד מקרקעין

עסקאות מקרקעין הן עסקאות רחבות אשר קיימות בהן סיכונים שונים. מדובר על עסקאות אשר אנשי עסקים וכן אזרחים מהשורה מבצעים בחרדת קודש, שכן כל פרט בעסקה יכולה לשבש אותה ולפגוע ביכולת שלנו להרוויח ממנה.

כשאנחנו ניגשים לביצוע עסקת מקרקעין, עלינו לקחת בחשבון, כאמור, שקיימים בה סיכונים שונים, ועל מנת להימנע מהם עלינו לשכור את שירותיו של עו"ד מקרקעין מהשורה הראשונה.

עו"ד מקרקעין יש לו תפקידים שונים בעסקה ועל מנת שהוא יוכל למלא אותם, חשוב מאוד להכניס אל סוד העניינים עוד לפני שסוגרים את כל פרטי המו"מ, למעשה יש להכניס אותו לעסקה בשלב בו מחליטים על רכישה או מכירה, כך הוא יוכל להעניק ייעוץ משפטי מלא ולעזור בתהליך של המו"מ וסגירתו.

משרד עורכי דין מקרקעין מתעסק במספר נקודות, ראשית, הוא מעניק ייעוץ משפטי רחב בנושא. זכויות, חובות, סעיפים שצריך לשים לב אליהם ועוד. שנית, הוא עוזר בניהול מו"מ מול הצד השני, בין היתר העזרה שלו באה לידי ביטוי בכך שהוא בודק מיהו הצד השני, מה הם יכולותיו הכלכליות והאם הוא יוכל לעמוד בתנאי העסקה. שלוש, הוא עוזר בניסוח ההסכם ובהחתמת שני הצדדים עליו.

העזרה של עו"ד מקרקעין לא מסתכמת רק בזמן הכנה או ביצוע העסקה אלא גם לאחר מכן. הוא בוחן את ביצוע העסקה ומוודא ששני הצדדים אכן פועלים על פיו. צריך לומר, עסקת מקרקעין, הרבה פעמים, איננה מגיעה לסיומה בעת חתימה החוזה והעברת הנכס או השטח אל הצד הרוכש. פעמים רבות מתגלות ליקוי בנייה או דברים אחרים, שהצד המוכר עדיין אחראי עליהם על פי חוק. כמו כן, סכום הכסף ששילם הרוכש על הנכס, לא תמיד עובר בבת אחת לצד השני ולכן יש לוודא שהוא אכן מבצע את העברות כנדרש. משרד עורכי דין מקרקעין יכול לבדוק ולטפל בכך.

נקודה אחרונה, עורכי דין דיני מקרקעין עובדים עם צוות גדול ומקצועי שאחראי על כל הנושא של ביצוע עסקאות נדל"ן. הם נמצאים בקשר עם שמאים, בודקים ועוד. חשוב מאוד לעבוד עם עורך דין שמסוגל לספק את הצוות הטוב ביותר.

יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio

נקודה חשובה!
 
הפורום לרכישת נדל"ן שלנו הוא דוגמא טובה למשרד שכזה. אנחנו עורכי דין שמעניקים את כל השירותים הנדרשים עבור מי שרוצה לרכוש נכס חדש או נכס יד שנייה. אנחנו גם מעניקים את כל השירותים למי שמעוניין למכור כמובן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו את כל התשובות בנושא. 
 
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799