עו"ד נדלן | הפורום לרכישת נדל"ן

עו"ד נדלן

אם אתם עומדים בפני מכירת דירה שניה, דירה אשר רכשתם בעבר לצורך השקעה או דירה שקיבלתם בירושה וכעת אתם מעוניינים למכור אותה, אזי ההמלצה היא לא לעשות את העסקה לבד, תשאירו את כל פרטי העסקה לעו"ד נדלן שיבצע אותה עבורכם.

עורכי דין נדל"ן ידעו כיצד לנהל מו"מ עם הרוכשים, כיצד לכתוב חוזה מכירה וחשוב לא פחות, הם ידעו כיצד להתמודד עם דירות המס, למשל מס שבח. כידוע כל בעל דירה שמעוניין למכור אותה, חייב לשלם מס שבח במידה והוא החזיק בה עד ארבע שנים. אך כשמדובר במכירת דירה שניה המצב מעט שונה, מאחר ואז הוא לא יהיה זכאי לקבל פטור על מכירת דירה זו ויאלץ לשלם מס שבח, לשם כך עו"ד נדל"ן ידע כיצד להתמודד עם דרישות החוק ולמצוא את הפרצה שתאפשר לו למניעת מתשלום מס שבח, אשר עלול לגבות ממנו את הרווח שלו על מכירת הנכס.

מכירת דירה יד שניה מתבצעת, כאמור, כאשר אדם רכש דירה בעבר לצורך השקעה ואחרי שהשכיר אותה במשך שנים החליט למכור אותה, כמו כן ייתכן שמדובר בדירה שקיבל בירושה וכעת הוא מעוניין להיפטר ממנה. צריך לזכור שהמדינה מנסה לעודד בעלי דירות שניות ומעבר לכך, למכור אותן בשביל שהשוק ייהנה מהיצע דירות גדול יותר, לא תמיד זה מצליח, בין היתר המדינה מנסה לחוקק חוק מיסוי דירה שלישית ובינתיים יש קשים בנושא.

בכל מקרה, עו"ד נדלן ידע להתמודד עם קשיים מסוימים שעלולים לעלות כתוצאה מהרצון למכור דירה שניה, בין היתר קשיים בכל הקשור לנושא של המיסוי וכן לנושאים אחרים. השימוש בשירותיו של עורכי דין נדל"ן יוכלו למנוע מאיתנו את כאב הראש של התמודדות עם רוכשים פוטנציאלים ויתרה מזו, זה יכול לאפשר לנו להגדיל את המחיר אותו אנחנו מציעים על הדירה.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, הפורום לרכישת נדלן. אצלנו תוכלו למצוא עורכי דין נדל"ן אשר יעזרו לכם למכור את הנכס בצורה אופטימאלית. פנו אלינו עוד היום, נקבע איתכם מועד לפגישה בה נסביר לכם כיצד אנחנו עובדים. אצלנו תוכלו למצוא גורמי מקצוע רבים שיעמדו לרשותכם. 
 

יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio

נקודה חשובה!
 
נכון, שעלינו לשלם עמלת מכירה לעורך דין על פי שסוכם בינינו אך לעיתים עמלה זו יכולה להיות מינורית ולהטיב איתנו דווקא, שכן היא תחסוך את הזמן שאנחנו צריכים להתעסק עם מכירת הדירה.
 
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799