עסקאות נדל"ן | הפורום לרכישת נדל"ן

עסקאות נדל"ן


עסקאות נדל"ן הן עסקאות מאוד מורכבות אשר כוללות חוזים עם סעיפים רבים, ויתרה מזו, עוד לפני שמגיעים לעסקה עצמה, צריך לבצע חקר שוק מעמיק על מנת לקבל את התשובות המתאימות. זה נכון הן לגבי מקרים של קניית דירה חדשה והן לגבי מקרים של קניית דירה יד שנייה.

כשאנחנו ניגשים לעסקאות נדל"ן, אנחנו יודעים שמדובר, לרוב, בעסקה חד פעמית, אנחנו לא מתכוונים לחזור ולבצע אותה שוב, לפחות לא בשנים הקרובות, וכן אנחנו יודעים שסכום הכסף שנשתמש בעסקה זו הוא מאוד גבוה. לכן, כשאנחנו ניגשים לעסקה כזו, רצוי שכל הפרטים בה ייבדקו לפני שאנחנו חותמים על החוזה הסופי, שוב, בין אם מדובר בחוזה קניית דירה חדשה או בין אם מדובר בחוזה קניית דירה יד שנייה.

הדרך האידיאלית לעשות זאת היא באמצעות השכרת שירותיו של עו"ד מכירת דירה. עו"ד זה יכול לעבור על החוזה ולבחון אותו מבחינה משפטית ומעבר לכך, הוא יכול לבדוק האם כל התנאים שמובטחים בחוזה אכן מתממשים בשטח. אם נניח אנחנו עומדים בפני עסקה של קניית דירה חדשה מקבלן, הרי שעו"ד מכירת דירה יבחן האם החוזה מציין במפורש מה אנחנו אמורים לקבל, מתי, מה הערבויות שמעמיד הקבלן לסיום העבודה, מה הדרישות הכספיות וכדומה.

עלינו לקחת בחשבון, לא פעם חברות של קבלנים ינסו ללחוץ אותנו בשביל שנחתום על החוזה כמה שיותר מהר, בטענה שאם לא נעשה זאת מישהו אחר יעשה זאת במקומנו. עם זאת, נכון יותר להשתמש בשירותיו של עורך דין מקצועי שידע לבחון את החוזה ולהחליט האם הוא עומד בתנאים סטנדרטיים של חוזה נדל"ן או לא. במידה ולא, הרי שעלינו לסגת ממנו או להתמקח.

צריך לומר, מבחינה מעשית היכולת שלנו להתמקח הרבה יותר גדולה כשמדובר בקניית דירה יד שנייה ולא בקניית דירה חדשה, כמו כן, היכולת שלנו להתמקח הרבה יותר גדולה שההיצע הוא גדול, בפרט באזור בו אנחנו מחפשים לרכוש דירה חדשה. כאמור עסקאות נדל"ן הן עסקאות לטווח ארוך וכוללות סכומי כסף גדולים, לכן חשוב שנשקיע בהן זמן ומחשבה, לפני שאנחנו מחליטים לסגור עסקה כזו או אחרת.

יצירת קשר
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר:


 
play4, play, media control, audio

נקודה חשובה!
 
הפורום לרכישת נדל"ן מאפשר לכם ליהנות מכל הכלים הנדרשים לביצוע עסקאות נדל"ן בתנאים אידיאליים. אתם יכולים לקבל אצלנו מגוון שירותים לקניית דירה חדשה, כולל שירותי עו"ד מכירת דירה, שמאים, אדריכלים ועוד. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף בנושא. 
 
 
 
יצירת קשר

לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות:

חייגו אלינו עוד היום למס' 072-33-80-799
מלאו פרטיכם ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
play4, play, media control, audio

הפורום לרכישת נדל"ן  |  072-33-80-799